kancelaria@inlegio.pl
Leszno 8 lok.10 , 01-192 Warszawa

Kancelaria Prawa Gospodarczego w Warszawie

Proces inwestycyjny

Proces inwestycyjny zawsze jest skomplikowanym przedsięwzięciem, zarówno dla Inwestora jak i dla Wykonawcy, dlatego oferujemy naszym Klientom wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji.
Misją naszej Kancelarii jest pomoc, dlatego też pomożemy na etapie przygotowania inwestycji zarówno publicznej jak i prywatnej, przede wszystkim poprzez przygotowanie niezbędnych dokumentów do wszczęcia procesu inwestycyjnego.
Ponadto wspieramy naszych Klientów na tak ważnym etapie jak realizacja inwestycji. Dokonamy oceny roszczeń, ocenimy możliwość zmiany umowy, podpowiemy jak poradzić sobie z karami umownymi, czy też co zrobić przy odstąpieniu od umowy.
Jeśli proces inwestycyjny napotka na trudności w postaci sporu to pomożemy rozstrzygnąć spór bez sprawy sądowej poprzez mediacje, arbitraż.
Nasza pomoc obejmuje także etap końcowy inwestycji. Możemy być obecni przy podpisaniu protokołu końcowego odbioru robót, pomóc przy rozliczeniu projektu poprzez ocenę: roszczeń podwykonawców, dodatkowej zapłaty za wykonane roboty, czy te ocenić konflikt na tle waloryzacji.
Wsparcie przy procesie inwestycyjnym wymaga wiedzy prawniczej z różnych obszarów prawa, podejścia indywidualnego do każdego projektu, a także ogromnego doświadczenia z zakresu Prawa budowlanego, Prawa Ochrony Środowiska czy też dofinansowania unijnego.

Lokalizacja i Kontakt

ul. Leszno 8 lok. 10, 01-192 Warszawa
609 286 519
792 057 724
kancelaria@inlegio.pl

Podążaj za nami:

Copyright © inlegio.pl 2022